Elektromontér (provozní montér) trakčních silnoproudých vedení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Elektrizace železnic Praha a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení - elektromontér (provozní montér) trakčních silnoproudých vedení.

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro silnoproud, vyhl.50/78Sb, ochotu cestovat - práce jsou na celém území ČR, dobrý zdravotní stav - práce v kolejišti. Vyhl.100/95b.a praxe na železnici výhodou.Popis pozice: montáž a rekonstrukce trakčního vedení a napájecích stanic, stavba venkovních vedení vn a vvn, montáž a oživování dálkového a ústředního ovládání pevných prvků trakčního zařízení.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromontér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elektrizace železnic Praha a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elektrizace železnic Praha a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému