elektromontér silnoproudu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici - elektromontér silnoproudu.

Pro posílení našeho týmu elektromontážní firmy se sídlem v Plzni s působností na zakázkách po celé ČR i v zahraničí hledáme k nástupu ELEKTROMONTÉR " Popis: Elektromontér silnoproudu " Požadujeme: - SOU / ÚSO vzdělání v oboru elektro nebo osvědčení z profesní kvalifikace montér kabelových technologií pro silnoproud dle zákona 179/2006 Sb. - osvědčení - vyhl. 50/78 Sb., § 6 - praxe v elektromontáži silnoproudu - ŘP skup.B, není podmínkou - máte dobré technické a komunikační schopnosti - znalost Aj/Nj výhodou " Datum nástupu: ihned " Nabízíme: - práci s novými systémy a technologiemi - možnost zvyšování kvalifikace - odpovídající mzdové ohodnocení (zákl. mzda + příplatky, osobní ohodnocení) - zázemí silné a prosperující firmy - týden dovolené navíc, příspěvek na stravné - bližší informace o firmě na webových stránkách Ucházejte se o místo Pokud Vás tato nabídka oslovila, vyplňte prosím osobní dotazník. Zašlete Vaše kompletní podklady, včetně strukturovaného profesního životopisu na adresu KAPPENBERGER+BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. personální oddělení, Domažlická 1141/172a, Skvrňany, 318 00 Plzeň nebo e-mail: kontakt, tel. kontakta uveďte prosím termín Vašeho možného nástupu.

Společnost

KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Domažlická 1141, 318 00 Plzeň 18 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému