Masér specialista na thajské masáže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost THERMAL-F, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - masér specialista na thajské masáže.

SPA hotel Thermal přijme do svého týmu kolegyni na pozici masérka - specialistka na thajské masáže. Požadujeme osvědčení nebo certifikát prokazující znalost tradičních thajských masáží a znalost anglického jazyka. Pracovní doba 7.30 - 16.00 hod. Nabízíme moderní pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity a možnost práce i na zkrácený pracovní úvazek. Životopisy v českém jazyce s fotografií zasílat na adresu kontakt. Osobní návštěvu v hotelu je nutné sjednat předem telefonicky na tel. kontakt. Týdenní pracovní doba 40 hod, rovnoměrně rozvržená, 7,30 - 16,00 hod.

Společnost

THERMAL-F, a.s.

Lokalita pracoviště

I. P. Pavlova 2001, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Masér, fyzioterapeut v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti THERMAL-F, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost THERMAL-F, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému