Podnikoví právníci se znalostí tureckého právo

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Schaffer & Partner Consulting spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Podnikoví právníci - podnikoví právníci se znalostí tureckého právo.

Místo výkonu práce: Vodičkova 710/31, Praha 1 Kontakt: kontakt, kontakt, Vodičkova 710/31, Praha 1 výborná znalost turečtiny, němčiny, angličtiny (slovem i písmem), výborná znalost platného tureckého práva - vyžadovaná právní praxe v Turecké republice alespoň 10 let, osvědčení o členství v turecké advokátní komoře, specializace v oblasti tureckého korporátního práva a obchodního práva (včetně obchodních transakcí s mezinárodním prvkem), zkušenosti v oblasti obchodu, business developmentu a marketingu, předchozí praxe v oblasti poskytování právních služeb českým a tureckým subjektům v souvislosti s mezinárodními obchodními transakcemi

Společnost

Schaffer & Partner Consulting spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Vodičkova 710, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Právník v oboru Právo
Alternativní názvy profese: Podnikoví právníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 39 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
  • Turečtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schaffer & Partner Consulting spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schaffer & Partner Consulting spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému