SERVISNÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LUKROM, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní technici v oblasti zemědělství - servisní technik zemědělské techniky.

vyučení v oboru opravář zemědělských strojů, automechanik nebo opravář strojů a zařízení, praxe v oboru velkou výhodou, minimální znalost problematiky motorů, hydraulických systémů, převodovek, autoelektriky, manuální zručnost, uživatelská znalost PC (MS Office Outlook), práce s diagnostickými programy, základní znalost AJ výhodou, schopnost samostatné práce, ochota učit se novým věcem, prac. poměr na 1 rok s možností doby neurčité, mobilní telefon, služební notebook, služební servisní vozidlo po zapracování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, výhodnější tarify pro soukromé volání i pro rodninné příslušníky, kontakt e-mailem (strukturovaný životopis a motivační dopis)

Společnost

LUKROM, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Bánov 676, 687 54 Bánov u Uherského Brodu (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LUKROM, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LUKROM, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému