Strážný Hradní stráže (služební poměr - voják z povolání)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ministerstvo obrany hledá vhodného kandidáta na pozici Zaměstnanci v ozbrojených silách (kromě generálů, důstojníků a poddůstojníků) - strážný hradní stráže (služební poměr - voják z povolání).

Místo výkonu služby: hl.m. Praha ----------------------------------------------- Pokud máte zájem o službu strážného v Hradní stráži, zaregistrujte se online do databáze zájemců o službu v ozbrojených silách ČR. Registraci proveďte přes tento webový registrační formulář: kariera.army.cz/cz/sociometrie. ----------------------------------------------- Kontakt: telefonicky na bezplatnou linku kontakt- pondělí-čtvrtek 8-17 hod., pátek 8-12 hod., e-mailem na kontakt nebo kontakt nebo osobně na Rekrutační středisko Čechy, Vítězné náměstí 684, 160 00 Praha - Dejvice, v pondělí až čtvrtek 8-17 hod., pátek 8-12 hod., tel. kontakt Aktuální informace o pozici na kontakt Požadavky: věk zájemce vyšší než 18 let, české občanství, trestní bezúhonnost, tělesná výška zájemce od 178 do 188 cm, váha zájemce musí být odpovídající výšce tak, aby uchazeč/uchazečka neměl/a nadváhu (BMI do 25), výborný zdravotní stav. Osobní návštěva zájemců o službu v Hradní stráži umožněna na těchto místech po celé ČR: kariera.army.cz/cz/kontakty. Kompletní informace o náboru do Hradní stráže na: kontakt/htm/4_0.html Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek, příspěvek na dopravu, zajištění zdravotní péče, ubytování a stravování

Společnost

Ministerstvo obrany

Lokalita pracoviště

Tychonova 221, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 36 240 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

2.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ministerstvo obrany výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ministerstvo obrany o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému