Obchodní zástupci / Prodejní partneři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOVÁŘ elektro, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní zástupci / prodejní partneři.

Místo výkonu práce: Českomoravská 1181/23, Praha zašlete ivotopis na e-mailovou adresu kontakt Náplň práce: Obchodní zástupce / prodejní partner ve svěřeném regionu bude mít za úkol aktivní vyhledávání a získání nových zákazníků s možností následné péče v rámci dlouhodobé spolupráce. Obchodní zástupce / prodejní partner bude působit v jednom z vybraných regionů (krajů). Nabízíme: - Dlouhodobou spolupráci pro úspěšnou a prosperující společnost - Bezplatné zaškolení - Pevně stanovené podmínky kariérního růstu v závislosti na plnění prodejního plánu - Nadstandardní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků (bez omezení maxima) - Mobilní telefon, notebook, služební auto i pro soukromé účely (dle dosažených výsledků) - Možnost práce v regionu bydliště a okolí - Nástup možný ihned Požadujeme: - SŠ vzdělání - Výborné obchodní dovednosti, vysoké pracovní nasazení, ýborné komunikační dovednosti - Řidičský průkaz skupiny B - Uživatelskou znalost práce na PC Pracovní pozice je vhodná pro kandidáty, kteří se nebojí komunikovat, umí naslouchat klientovi, disponují prodejními dovednostmi, dokáží hledat řešení a mají kultivovaný projev. Máte-li o tuto pozici zájem a splňujete-li požadovaná kritéria, neváhejte a zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu kontakt a do předmětu uveďte "Obchodní zástupce/Prodejní partner". Pakliže se bude Váš profesní profil shodovat s požadavky na obsazovanou pozici, budete zařazeni do užšího výběrového řízení. Nejpozději do 30ti pracovních dnů od doručení vašeho strukturovaného životopisu Vás budeme písemně či telefonicky kontaktovat ve věci sjednání osobního pohovoru. S Vašimi poskytnutými materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. kontakt tel: kontakt

Společnost

KOVÁŘ elektro, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Českomoravská 1181, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOVÁŘ elektro, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOVÁŘ elektro, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému