Doručovatel/ka listovní pěší

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Doručovatelé listovních poštovních zásilek - doručovatel/ka listovní pěší.

Místo výkonu práce: Wattova 1046, Ostrava - Přívoz Bližší informace na telefonním čísle: kontaktnebo kontakt. Přihlášky zasílejte na adresu: Česká pošta, s.p., vedoucí depa Ostrava 71, Wattova 1046, 700 71 Ostrava-Přívoz nebo e-mailem na: kontakt Pracovní náplň: - příprava zásilek na doručení - doručování listovních zásilek ve Slezské Ostravě, Ostravě-Mariánské Hory, Radvanice (nástup na směnu na depu v Ostravě-Přívoze, ul. Wattova 1046) - výplata poštovních poukázek a důchodů - vyúčtování zásilek - zástup za absence Požadujeme: - min. vzdělání střední s výučním listem - trestní bezúhonnost - samostatnost, spolehlivost, odpovědnost - velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování - uživatelskou znalost práce s výpočetní technikou Dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti.

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Wattova 1046, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Poštovní doručovatel v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 800 - 11 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému