MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AZ KLIMA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici klimatizací a chladicích zařízení - montér vzduchotechniky.

Místo výkonu zaměstnání: Česká republika - doprava na pracoviště zajištěna Doplnění pracovních skupin v oblastech: Milevsko Náplň práce: " Montáže vzduchotechnických rozvodů, jednotek a ventilátorů " Montáže koncových elementů a kompletace zařízení VZT Ostatní: " Vystupování a jednání v zastoupení firmy, jednání v souladu se zájmy firmy Požadujeme: " Výuční list " Manuální zručnost " Ochotu cestovat " Praxe vítána, není podmínkou Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy. Nabízíme: " Zázemí stabilní společnosti a významného hráče na trhu " Přátelský a férový kolektiv " Zajímavé platové ohodnocení a výkonnostní ohodnocení s vazbou na plnění kritérií divize " Možnost osobnostního i kariérního růstu " Po zapracování má montážní skupina dále k dispozici služební vůz Tranzit, mobilní telefon a notebook " Nástupní mzdu 90,- Kč/hod. V případě splnění požadavků a skutečném zájmu o nabízenou pozici zasílejte životopisy spolu s motivačním dopisem na e-mail: kontakt, pod značkou pracovní pozice, případně poštou na adresu: AZ KLIMA a.s., Tilhonova 59, 627 00 Brno. Nástup možný ihned případně dle dohody.

Společnost

AZ KLIMA a.s.

Lokalita pracoviště

Milevsko, 399 01 Milevsko 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AZ KLIMA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AZ KLIMA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému