Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií.

Požadujeme: Znalost anglického jazyka, Zkušenosti s projektovým managementem v oblastí financí a IT, Vynikající organizační a administrativní dovednosti. Schopnost týmové práce; Schopnost a ochota rychle se učit; Analytické myšlení. První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem: kontakt Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod

Lokalita pracoviště

Rašínova 637, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému