KONTROLOR/KA KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOP Control s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - kontrolor/ka kvality.

Hledáme pracovníky na pozici Inspektor kvality s náplní práce 100% kontrola kvality výrobků (vstupní kontrola, výstupní kontrola, zeď kvality). Požadavky: - ochota k manuální práci (kontrola kvality různých výrobků - dílů); - předchozí zkušenosti z výrobního průmyslu výhodou (nikoliv nutností); - dobrý zdravotní stav (dobrý zrak), ochota k práci ve stoje; - ochota pracovat na 3 směny (směny dle dohody); - flexibilita a spolehlivost. Nabízíme: - možnost práce formou brigád, ale i na hlavní pracovní poměr; - možnost flexibilní pracovní doby či pravidelné; - možnost přizpůsobení směn Vašim požadavkům; - práce je vhodná i pro studenty VŠ, ženy na mateřské, důchodce; - možnost profesního růstu, postup na pozice TeamLeader, Supervisor, Koordinátor; - práce v různých lokalitách v rámci ČR; - v případě zájmu kompletní podpora při relokaci (dlouhodobé práci mimo místo bydliště) - proplacené a zajištěné dopravné, ubytování a diety (až do 197,- Kč/ den). Místo výkonu práce: - v rámci celé ČR (např: Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj.) Volných míst je aktuálně více, řekněte o práci kamarádům, a pracujte spolu! Nástup možný IHNED, případně dle domluvy Kontakt: Ing. Tomáš Toufar, tel. kontakt, email: kontakt

Společnost

TOP Control s.r.o.

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 1278, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 115 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP Control s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP Control s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému