samostatní obchodníci - odborní konzultanti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Proofest International s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - samostatní obchodníci - odborní konzultanti.

Vybraný uchazeč bude zodpovídat za prodej produktů firmy: - přípravky, strojní součásti - jednoúčelové stroje a zařízení - konstrukční práce, služby designera - školení - interim služby - licence elektronické obchodní platformy, vše firemním zákazníkům, aktivně pracovat s převzatými klienty, a vyhledávat nových obchodní příležitosti pro společnost.Hlavní úkoly - převzetí kmene klientů a jejich následná péče - akvizice nových zákazníků - prezentace, tvorba nabídek a smluv - samostatné řízení obchodních případů - rozvoj obchodních vazeb s klíčovými zákazníky Nabízíme - neomezený příjem formou provizí - zázemí silné a stabilní společnosti - školení zdarma Požadavky a předpoklady - SOŠ, SŠ, VŠ technického směru - trestní bezúhonnost - vlastní PC s nutností uživatelských dovedností - dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a vzhled - angličtina - schopnost a ochotu se učit - schopnost samostatného rozhodování - zodpovědnost - obchodní talent, proaktivní přístup - časová flexibilita

Společnost

Proofest International s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jičínská 226, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Proofest International s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Proofest International s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému