Pracovník technické přípravy výroby (TPV)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KM konsult s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - pracovník technické přípravy výroby (tpv). Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

pracoviště Kroměříž - pro významnou výrobní společnost sídlící v Kroměříži hledáme: Pracovníka technické přípravy výroby - Požadujeme: SŠ/VŠ technického směru -znalost v oblasti strojní konstrukce a technologie - zkušenost s 2D/3D CAD systémem - INVENTOR - tvorba řízených projektů - orientace ve výkresové dokumentaci - orientace v technologii výroby, výrobní časy a dokumentace - technické myšlení - iniciativa a spolehlivost, smysl pro detail a přesnost, samostatnost - AJ slovem i písmem výhodou - Nabízíme stabilní pracovní zázemí, mzdové ohodnocení 15 000,-až 20 000,-,po zkušební lhůtě a ověření schopností je možnost platového navýšení - Práce na dobu určitou s možností prodloužení - Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: kontakt , nebo kontaktu na tel. kontaktp. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

Společnost

KM konsult s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kaplanova 2836, 767 01 Kroměříž 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kreslič v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KM konsult s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KM konsult s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému