Procesní inženýr/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Selectrona s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech - procesní inženýr/ka.

Nápň práce: -Budování obchodních vztahů,intenzivní péče o zákazníky prostřednictvím Cross Selling a Up Selling -Analiza a vizualizace zákaznické atraktivity,-segmentace portfolio -vypracovat a zveřejnovat firemní a produktové prezentace -koordinace projektů - dokumentace kvality-a urychlení procesů poptávky na základě produktů a zákaznických specifikací ohledně CRM systému -asistování při výběru dodavatelů -Tvorba a udržování kalkulací,tvorba nabídek -řízení produktů a změny v procesech ohledně životního cyklu produktů Požadavky: -úspěšné zakončení studia v oblasti technických popř.ekonomonických věd -minimálně 3leté zkušenosti v oblasti prodeje -zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou -jazyková znalost anglického přepokladem,další znalosti výhodou -znalosti v oblasti techniky plastů nebo v oblasti elektroniky výhodou -dobrá znalost v oblasti informační techniky Nabízíme: -smlouva na dobu neurcitou -Flexibilní pracovní doba -pevnou pracovní pozici v atraktivním a mezinárodně postaveném podniku -stravování -intenzivní školení v zahraničí -další bonusy -služební auto -mobilní telefon -Notebook V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

Selectrona s.r.o.

Lokalita pracoviště

Teplická 440, 417 23 Košťany u Teplic, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Selectrona s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Selectrona s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému