Dispečer/ka cestovního ruchu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRAY LINE CZECH REPUBLIC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) - dispečer/ka cestovního ruchu.

Místo výkonu práce:Praha Nejprve kontaktovat paní Kofroňovou e-mailem nebo telefonicky pro domluvení pohovoru: kontakt, kontakt Podmínky:výborná znalost českého jazyka,komunikační znalost anglického jazyka,další jazyk výhodou,znalost práce na PC Náplň práce:především přijímánía zadávání objednávek do systému a komunikace s partnery a klienty(telefonicky nebo emailovou fromou) Nepravidelně rozvržená pracovní doba:krátký dlouhý týden.Jedná se o zajímavou pracovní pozici v incomingové cestovní kanceláři.Výpis z rejstříku trestů

Společnost

GRAY LINE CZECH REPUBLIC s.r.o.

Lokalita pracoviště

Revoluční 767, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRAY LINE CZECH REPUBLIC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRAY LINE CZECH REPUBLIC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému