Odborný pracovník/ce fyziologie a ergonomie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PREVENTADO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví - odborný pracovník/ce fyziologie a ergonomie.

pracoviště Zlín - Náplň práce - měření lokální svalové zátěže, měření celkové fyzické zátěže, měření pracovních poloh, ergonomické screeningy, analýzy, odborné posudky, zpracování kategorizace prací, provádění školení, komunikace s klientem s důrazem na klientský přístup, zajišťování kvality a profesionality poskytovaných služeb, podpora pracovnělékařských služeb (ordinace), spolupráce s lékaři při provádění dohledů ve vztahu k PLS, management ordinací, úzká spolupráce s ostatními kolegy - Požadujeme - odpovídající vzdělání (VOŠ nebo VŠ, Bc., Mgr. - pouze zdravotnické obory), praxi v oboru (výhodou, ne podmínkou), výborné komunikační schopnosti, klientsky orientovaný přístup, velmi dobrou znalost PC, řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat po celé ČR - Nabízíme - podpora vzdělávání - příspěvek na vzdělávání vč. poskytnutí placeného volna možnost profesního růstu, 5 týdnů dovolené, stravenky, teambuildingové akce, možnost variabilní úpravy pracovní doby, nástup dle domluvy - Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Společnost

PREVENTADO s.r.o.

Lokalita pracoviště

nám. T. G. Masaryka 588, 760 01 Zlín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PREVENTADO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PREVENTADO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému