Přípravář/ka - rozpočtář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JANEČEK building society s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Rozpočtáři specialisté - přípravář/ka - rozpočtář/ka.

Místo výkonu práce: OSTRAVA - Přívoz, Slovenská 1134 V případě zájmu pište na e-mail: kontakt Požadavky: min. SŠ vzdělání orientace ve stavební a projektové dokumentaci dobrá znalost práce na PC (Excel, základní znalost Autocad) ŘP sk. B schopnost týmové spolupráce samostatnost časová flexibilita Náplň práce vypracování nabídek výrobní příprava staveb výběr subdodavatelů příprava smluv kontrola podkladů PD, rozpočtů a harmonogramů administrativa HPP na dobu určitou.

Společnost

JANEČEK building society s.r.o.

Lokalita pracoviště

Slovenská 1134, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Referent kalkulací, cen, rozpočtů v oboru Ostatní
Alternativní názvy profese: Rozpočtáři specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JANEČEK building society s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JANEČEK building society s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému