Technolog/technoložka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MESIT air, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - technolog/technoložka.

Pozice: technolog/technoložka Místo vhodné i pro absolventy. Popis: - udržuje technologickou dokumentaci stávajících výrobků - navrhuje přípravky, nářadí a měřidla za účelem zdokonalování dané technologie a zajišťuje poptání jejich konstrukce a výroby - stanovuje kontrolní postupy k dané technologii, určuje spotřebu nářadí - prověřuje navržené a zavedené technologie s ohledem na jejich funkčnost, spotřebu materiálu, úspor - prověřuje možnost kooperací na technologiích, odhaluje příčinyvzniku neshodné výroby a navrhuje nápravná opatření - tvoří, eviduje a archivuje programy u CNC technologií Požadavky : - ÚS, VŠ technického - praxe výhodou - komunikativnost, znalost výrobní problematiky - znalost čtení výkresové dokumentace, znalost technologie výroby a materiálů - řidičský průkaz sk. B - znalost práce na PC, práce v IS - helios orange výhodou, Solid Works výhodou Nástup možný ihned. Mzda: od 23 000,- Kč dle praxe. Zaslání životopisu na : kontakt Kontakt: Melicharová Tereza, tel.: kontaktod 8:00 do 14:30, e-mail: kontakt

Společnost

MESIT air, a.s.

Lokalita pracoviště

Čenkov 50, 262 23 Jince (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MESIT air, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MESIT air, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému