Lékař/ka v oboru oftalmologie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GEMINI oční klinika,a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní lékaři specialisté - lékař/ka v oboru oftalmologie.

Místo výkonu práce: Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava - Bělský Les V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt, kontakt Požadujeme: - odborná a zdravotní způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb - atestace v oboru oftalmologie - praxe na obdobné pozici ve zdravotnictví výhodou - vstřícný přístup k pacientům - komunikační dovednosti a ochota ke koordinaci a týmové spolupráci - trestní bezúhonnost - pracovitost, spolehlivost a odpovědnost Náplň práce: - Lékař/lékařka v oboru oftalmologie Výhody: Práce s možností seberealizace, práce v nadstandardním prostředí špičkově vybaveného pracoviště, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity, velmi dobré finanční podmínky HPP na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Společnost

GEMINI oční klinika,a.s.

Lokalita pracoviště

Zdeňka Chalabaly 3041, 700 30 Ostrava 30 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní lékaři specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 80 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GEMINI oční klinika,a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GEMINI oční klinika,a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému