OPERÁTOR / OPERÁTORKA STROJÍRENSKÉ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci - operátor / operátorka strojírenské výroby.

Nástup ihned. I ABSOLVENT. Životopis zaslat na e-mail: kontakt. Informace na tel. kontaktpaní Brussová. Požadavky: ukončené SOU/SŠ nejlépe technického směru, praxe ve strojírenské výrobě, alespoň částečné technické povědomí, fyzické předpoklady pro manuální práci, ochota pracovat na 3 směny. Náborový příspěvek 7.000,- Kč při nástupu! Doba určitá s možností prodloužení. PD: Po-Pá třísměnný provoz (6-14,14-22 a 22-6 hod.). Místo výkonu práce: Prostějov.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 4420, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nástrojař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Strojírenští kovodělníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Grafton Recruitment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Grafton Recruitment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému