Mechanik a opravář motorových vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Autosklaservis Weber s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel - mechanik a opravář motorových vozidel.

Přijmeme schopného pracovníka na pozici mechanika autoskel do společnosti Autosklaservis Weber, s.r.o. Most - pro provozovnu v Teplicích, Nákladní 1982 Náplní práce je manuální autoopravárenská činnost (autoskla, zamykání zpátečky, tažná zařízení). Perspektivně možné zaučení na práci pro příjem zákazníků, organizaci práce, komunikaci s klienty. Praxe v oboru výhodou, specializaci zaučíme. Požadavky: velmi dobrá manuální zručnost, příjemné vystupování, středoškolské vzdělání a pracovní praxe jsou předností, znalost práce s výpočetní technikou, dobrý zdravotní stav. Nabízíme: pravidelná pracovní doba v pracovní dny, zázemí stabilní společnosti. V případě zájmu zasílat životopis na email kontakt

Společnost

Autosklaservis Weber s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nákladní 1983, 415 01 Teplice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Autosklaservis Weber s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Autosklaservis Weber s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému