Obchodník s nemovitostmi - DPČ - Práce na živnostenský list/IČO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Realitní tržnice, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři - obchodník s nemovitostmi - dpč - práce na živnostenský list/ičo.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Aleš Flígr, První kontakt, Tel.: kontakt, Po-Pá: 8:00-18:00hodin, kontakt NÁPLŇ PRÁCE " zprostředkování prodeje (koupě, pronájmu) nemovitostí " aktivní vyhledávání nemovitostí " vedení obchodních jednání s klienty, poradenská činnost NABÍZÍME " Možnost fixního platu až 30 tis " Motivační PROVOIZNÍ SYSTÉM - AŽ 53 % " Vyhledávání nemovitostí a administrativní podpora asistentky " Online monitoring inzerce " Možnost neomezeného volání a sms po zapracování " Vzdělávání na náklady společnosti ukončené atestací " Možnost seberealizace a kariérního růstu " Právní, marketingová a IT podpora " Žádné paušální platby pro RK Informace o pracovišti: Místo pracoviště: Prosecká 524/26, 180 00 Praha 8 Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list/IČO Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou Zadavatel: Realitní tržnice s.r.o. Kontakt: Realitní tržnice s.r.o. Aleš Flígr Prosecká 524/26, 180 00 Praha 8 kontakt

Společnost

Realitní tržnice, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Realitní makléř v oboru Reality
Alternativní názvy profese: Realitní makléři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Realitní tržnice, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Realitní tržnice, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému