Konstruktér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOREZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér/ka.

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov PRACOVNÍ NÁPLŇ: - konstrukce tvářecích nástrojů nebo vstřikovacích forem - zpracování a aktualizace modelové a výkresové dokumentace - dodržování požadavků z hlediska technologie, ekonomiky výroby a termínů - rozměrové korekce výrobku - konstrukční změny dle požadavků zákazníka POŽADUJEME: - USO/VŠ strojírenský obor - znalost programů CAD - znalost technického kreslení, jakákoliv praxe v oboru konstrukce vítána NABÍZÍME: - odpovídající mzdové ohodnocení - zaměstnanecké benefity - příspěvek na penzijní připojištění a další. - pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou - stabilní pracovní místo. - práci v týmu pro přední automobilky - možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání v oboru

Společnost

FOREZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrov 2, 561 22 Ostrov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.4.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOREZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOREZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému