Konstruktér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOREZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér/ka.

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - konstrukce vstřikovacích forem / tvářecích nástrojů a dalších zařízení, - zpracování a aktualizace výkresové dokumentace včetně úprav dle výsledků zkoušek, - dodržování požadavků nástrojárny z hlediska technologie, ekonomiky výroby a termínů, - rozměrové korekce dle rozměrového protokolu, - konstrukční změny dle požadavků zákazníka, - konstrukční FMEA u předepsaných projektů. POŽADAVKY: - USO/VŠ strojírenský směr, - znalost konstrukce vstřikovacích forem s praxí min. 3 roky, - znalost konstrukčních programů (UG vítáno), MS Office, - znalost technického kreslení, technické myšlení, - znalost AJ/NJ výhodou. NABÍZÍME: - odpovídající mzdové ohodnocení, odměna za plnou docházku. - zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování, stabilní pracovní místo. - práci v týmu pro přední automobilky. - pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou. - pracovní týden 37,5 hod.

Společnost

FOREZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrov 2, 561 22 Ostrov u Lanškrouna (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOREZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOREZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému