IT TECHNIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MARLENKA international s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - it technik. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A11 7/1/2016 Požadujeme: - všeobecný rozhled v oblasti IT - analytické schopnosti - dobrá znalost práce s PC (nejen instalace a správa software) - znalost ERP systémů (IS Dialog 3000S výhodou) - znalost SQL, orientace v relační databázi - zkušenost s poskytováním IT služeb (service desk/IT support) - znalost operačních systémů Windows a Linux - znalost správy Windows domény, Active Directory, DHCP a Exchange serveru - všeobecný rozhled v oblasti LAN/WAN technologií - zkušenosti se správou systémů výhodou - výhodou znalost programování PLC zařízení - orientace ve výrobních technologiích a průmyslových zařízeních - vzdělání v oboru elektro výhodou - anglický jazyk (písmem)- aktivní znalost výhodou - řidičský průkaz sk. B - časová flexibilita - praxe 3 roky na obdobné pozici - vyhláška 50, § 5

Společnost

MARLENKA international s.r.o.

Lokalita pracoviště

Valcířská 434, 738 01 Frýdek-Místek 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor analytik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MARLENKA international s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MARLENKA international s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému