Elektromontér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A.I.Company, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - elektromontér/ka.

Místo výkonu práce: Kotkova 271/6, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu volejte v pracovní dny od 9.00 do 14.00 hod. na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Možnost přijít osobně v pracovní dny od 9.00 do 14.00 hod. na adresu pracoviště. Náplň práce: Realizace a údržba elektronických systému - kamerové systémy, zabezpečovací systémy, chytré stavby a podobné oblasti. Zájem o výpočetní techniku vítáme. Praxe v oboru vítaná. Požadujeme: Vyučení nebo maturitu v oboru elektro, zkoušky z vyhlášky 50 § 6 a výše (Zkoušky popřípadě zajistíme). Řidičský průkaz sk. B je podmínkou. Čistý trestní rejstřík podmínkou. HPP na dobu neurčitou.

Společnost

A.I.Company, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kotkova 271, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 100 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A.I.Company, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A.I.Company, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému