ŘIDIČ skladovacích vozíků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPELDE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči ostatních skladovacích vozíků - řidič skladovacích vozíků.

Nabízíme: - DPP-pravidelnou a dlouhodobou brigádu v Jablonci nad Nisou s termínem nástupu dle domluvy, maximálně dvousměnný provoz. Požadavky: - platné oprávnění na VZV - praxe min. 2 roky včetně retraku - samostatnost, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost - fyzickou zdatnost (vhodné i pro aktivní důchodce) V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na výše uvedenou e-mail. adresu

Společnost

SPELDE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Belgická 4685, 466 05 Jablonec nad Nisou 5 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 1 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.6.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPELDE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPELDE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému