Hodinář/ka v klenotnictví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Aleš Buráň hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci, mechanici a opraváři hodin - hodinář/ka v klenotnictví.

Nástup ihned. Požadujeme: SŠ odborná, 3 letou praxi, částečná znalost PC, odpovědnost a loajálnost k zaměstnavateli, schopnost učit se novým věcem. V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný struktur. životopis na e-mail: kontakt nebo osobně na uvedenou adresu. Nabízíme: práci na HPP s prostorem pro seberealizaci a osobní rozvoj, odpovídající platové ohodnocení, podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti. PD: Po-Ne 9:00-20:00 hod. (střídání kr. a dl. týdne). Odměňování dle výsledků v práci. Náplň práce: Kompletní hodinářský servis, včetně oprav hodinek, hodin jak nových tak historických, zaruční a pozáruční servis, prodej hodin a hodinek.

Společnost

Aleš Buráň

Lokalita pracoviště

Konečná 23, 796 07 Držovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

2.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Aleš Buráň výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Aleš Buráň o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému