Slévač - formíř

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Formíři a jádraři ve slévárnách - slévač - formíř.

Nabízíme práci na pozici Slévač - formíř pro významnou českou společnost s dlouholetou tradicí. Náplň práce : - výroba forem do furanových směsí dle náležitých technologických postupů - příprava modelového zařízení, formových rámů a pomocného materiálu k formování - příprava vtokové soustavy pro daný odlitek dle technologického postupu - rozebírání forem, oprava formy - polévání forem lihovým nátěrem dle technologického postupu Požadujeme : - vyučení v oboru slévač - praxe v oboru min. 3 roky - vazačský průkaz tř. A - manuální zručnost a fyzická zdatnost - nástup ihned Nabízíme : - práce na HPP v 3-směnném provozu - motivující, nadprůměrné mzdové ohodnocení - zázemí a jistotu zaměstnání v dobře prosperující společnosti MÍSTO VÝKONU PRÁCE - KUŘIM V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. kontakt. Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou lepší komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na kontakt a do předmětu uveďte "Slévač-formíř" a kód pozice P77551

Lokalita pracoviště

Kuřim, 664 34 Kuřim (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Slévač v oboru Těžba, zpracování surovin a hutnictví
Alternativní názvy profese: Formíři a jádraři ve slévárnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vazačský průkaz

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Manscraft, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému