Obchodní zástupce/kyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Digital Reality Studios, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce/kyně.

Místo výkonu práce: Novinářská 3, Ostrava - Mariánské Hory V případě zájmu volejte na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Možno i OSOBNĚ po předchozí tel. domluvě. Požadujeme: - praxe v aktivním obchodu, komunikativnost - typování kontaktů, telemarketing - příprava nabídky, obchodní schůzky - působnost FM a okolí Zaměstnanecké výhody: - provize a následné provize z uzavřených obchodů HPP na dobu neurčitou.

Společnost

Digital Reality Studios, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Novinářská 1113, 709 00 Ostrava 9 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Digital Reality Studios, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Digital Reality Studios, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému