Frézař kovů CNC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PowerJob s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - frézař kovů cnc.

Jste CNC frézař a hledáte dobrou práci? Nabízíme vám uplatnění a získání dalších zkušeností v oboru automotive. - frézování, vrtání, řezání závitů, občasné programování ve 2D - HEIDENHAIN NABÍZÍME: - práci v týmu pro přední automobilky - pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupem na dobu neurčitou - zálohy z výplaty - příplatky - pojištění odpovědnosti první kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem kontakt, kontakt

Společnost

PowerJob s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PowerJob s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PowerJob s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému