uklízeč(-ka) nebytových prostor - OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IF FACILITY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - uklízeč(-ka) nebytových prostor - ozp.

Místo výkonu práce: Zámecká 19, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Jedná se o úklid kancelářských prostor v centru Ostravy. Nechodit na pracoviště, kontakt nejdříve telefonicky na tel. čísle kontakt- p. Eva Kabilková. Pracovní místa jsou vytvořena zejména pro osoby se zdravotním znevýhodněním, tj ČID nebo OZZ. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou se zkráceným pracovním úvazkem 20 hodin týdně. Mzda od 4650 kč - 5150 kč

Společnost

IF FACILITY a.s.

Lokalita pracoviště

Zámecká 1240, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 4 650 - 5 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IF FACILITY a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IF FACILITY a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému