Vedoucí ITSM

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Cyril Action Company s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici počítačových sítí a systémů - vedoucí itsm.

Místo výkonu práce: Prosetická 214/2, Prosetice, 415 01 Teplice 1 Náplň práce: " Vypracování a provedení kurzů řízení IT služeb (ITSM) " Vypracování a provedení kurzů Nejlepší praktiky v jiných oblastech (PRINCE2, COBIT, PMBoK atd.) " Organizace spolupráce se zkouškovými centry: akreditace společnosti jako vzdělávacího a zkouškového centra, akreditace lektorů a studijních materiálů, řízení míst konání zkoušek " Navazování a udržování partnerských vztahů s vývojáři obchodních her (business simulace) - GamingWorks a/nebo G2G3 " Propagace Nejlepších Praktik pro řízení IT a služeb společnosti na českém a evropském trhu (publikace, účast na oborových akcích, partnerství s akademickými institucemi) " Vyhledávání, výběr a příprava lektorů a konzultantů ITSM a dalších programů pro práci na českém trhu, vedení týmu lektorů. " Osobní účast na rozvoji a prosperitě firmy. Požadavky na uchazeče: " Minimálně 10 let praxe v oboru ITSM; " Zkušenosti s prací na vedoucí pozici, nejlépe v tréninkové a/nebo poradenské společnosti " Prokazatelné zkušenosti v oblasti přípravy a realizace kurzů (ITIL, ISO20000); " Certifikace OGC/APMG/AXELOS: ITIL Expert, ITSM manager/consultant, Service manager (přednostně všechny tři) " Certifikace ITIL Practitioner (Intermediate) a/nebo ISO20000 Professional " Certifikace PRINCE2: Foundation - povinné, Practitioner - žádoucí. " Zkušenosti ze spolupráci se zkouškovými centry, akreditovanými AXELOS (EXIN, Peoplecert, APMG...); " Akreditace trenéra ITIL (Foundation; Intermediate), PRINCE2, ISO 20000 " Dobrá znalost Portfolia Nejlepších Praktik AXELOS " Zkušenosti s vývojem ITSM spolků, nejlépe na rozvíjejících se trzích (Východní Evropa, Rusko a SNS...) " Znalost mezinárodního ITSM spolků, zkušenosti ze spolupráci s národními pobočkami itSMF International (Mezinárodního ITSM-fóra) " Akreditace trenéra GamingWorks (nebo G2G3) " Nadšení pro řízení IT služeb a ochota podílet se na rozvoji tohoto odvětví na novém trhu " Ochota sdílet znalosti a zkušenosti " Zkušenosti ze spolupráce s akademickými institucemi (univerzitami, vysokými školami) " Ochota pracovat v České republice, připravenost k častým krátkým služebním cestám (Převážně v rámci EU). Plat: od 20 000 Kč/měsíc v závislosti na výsledcích práce. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt.

Společnost

Cyril Action Company s.r.o.

Lokalita pracoviště

Prosetická 214, 415 01 Teplice 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista výpočetní techniky v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici počítačových sítí a systémů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Cyril Action Company s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Cyril Action Company s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému