koordinátor(-ka) domácí a technické asistence

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - koordinátor(-ka) domácí a technické asistence.

Smyslem produktů AXA ASSISTANCE je usnadnit život klientům, jejich rodinám anebo firmám a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování, provozování motorových vozidel, při haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví. Při poskytování služeb se zaměřuje zejména na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Pracovní náplní bude: - přijímat telefonické žádosti zákazníků a analyzovat jejich potřeby - ověřovat a spravovat nároky pojištěných - v souladu s podmínkami pojistného programu navrhovat optimální řešení - koordinovat součinnost externích dodavatelů služeb - zavádět do firemního IT systému údaje o provedených případech o- omunikovat a spolupracovat s ostatními odděleními společnosti Předpokládáme: - SŠ/VŠ - komunikativní znalost anglického jazyka, znalost polského jazyka v písemné i mluvené formě výhodou - dobrou uživatelskou znalost MS Office - ochotu pracovat ve směnném provozu - otevřenost, komunikativnost a dobré organizační schopnosti - flexibilitu a zvládání stresových situací - odpovědný přístup k řešeným problémům Nabízíme: - práci, která dává smysl a jejímž posláním je pomáhat druhým - se silné zázemí mateřské společnosti - zajímavou a rozmanitou práci v nevšední oblasti - práci vhodnou i pro absolventy či studenty VŠ, osoby po mateřské či rodičovské dovolené - práci v přátelském a dynamickém kolektivu v moderní a dobře dostupné lokalitě Office Park Nová Karolina v Ostravě - získávání nových profesních zkušeností - nástup 1.10.2015, případně dohodou Směnnost: nepřetržitý provoz, pružná pracovní doba Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 110 Kč, 5 dnů dovolené navíc, slevy na firemní produkty, bonusy Mzda: nástupní 16 500 Kč + bonusy po 3 měsících, po zapracování až 18 000 Kč + bonusy 1. kontakt telefonicky v PO-PÁ od 9-16 hod., e-mailem nebo osobně v PO - PÁ 9-16 hod. na adrese Office Park Nová Karolina, 28. října 3348/65, Moravská Ostrava.

Lokalita pracoviště

28. října 3348, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 500 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

17.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému