STAVBYVEDOUCÍ, MISTŘI STAVEBNÍ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INVISTA Craft s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - stavbyvedoucí, mistři stavební výroby.

STAVBYVEDOUCÍ, MISTŘI STAVEBNÍ VÝROBY POŽADUJEME: ŘP-B, dobrou znalost práce na PC, výhodou je znalost rozpočtového programu a autorizace, komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost, flexibilitu, vytrvalost. NÁPLŇ PRÁCE: vedení zakázky, řízení podřízených zaměstnanců, zajištění materiálu na stavbu, vyhodnocení nabídek subdodavatelů, příprava dokumentace ke kolaudaci staveb. NABÍZÍME: práci ve stabilní a prosperující společnosti, stavenky, firemní farif pro mobilní telefon. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle kontaktnebo e-mailem: kontakt Možnost prodloužení pracovního poměru. Ověřeno: 9.11.2016

Společnost

INVISTA Craft s.r.o.

Lokalita pracoviště

4. května 870, 755 01 Vsetín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INVISTA Craft s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INVISTA Craft s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému