Diagnostický technik autoservisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Auto MERCIA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - diagnostický technik autoservisu.

Místo výkonu práce: Dašická č.p. 1228, Chrudim. Požadujeme: vzdělání v oboru, nebo 3 roky praxe v oboru (nejlépe koncern VW), znalost práce s diagnostickými softwary a měřicí technikou (ODIS, VAS, BOSCH výhodou), znalost práce s osciloskopem, perfektní znalost automobilové elektroniky i automobilové techniky jako celku, analytické a logické myšlení, zájem o nové technologie, ochota a zájem učit se novému, korektní a věcné chování, solidní vystupování, kladný přístup k práci, časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení. Náplň práce: diagnostické a elektro práce na vozidlech (převážně Škoda), zjišťování závad a stanovování rozsahu a způsobu opravy, mechanické práce na vozidlech. Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající úrovni znalostí a pracovnímu nasazení, odborná školení, profesní růst v rámci oboru, práce s moderní technikou a přístup k nejnovějším technologiím, zaměstnanecké benefity, zázemí silné a stabilní společnosti, jistý pracovní poměr v případě odpovídajících výsledků, podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, odborná školení. Kontakt učiňte přímo na provozovně v době od 8-17hod.

Společnost

Auto MERCIA a.s.

Lokalita pracoviště

Dašická 1228, 537 01 Chrudim 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Auto MERCIA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Auto MERCIA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému