Směnový mistr v oblasti papírenské výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - směnový mistr v oblasti papírenské výroby.

Místo výkonu práce: Český Těšín Kontakt: kontakt - zaslat CV. Pro společnost v Českém Těšíně hledáme směnového mistra. POPIS POZICE - Řízení a organizace výrobních procesů dle denního plánu - Zajišťování dodání podkladů k jednotlivým operacím - Řešení operativních změn ve výrobě - Zajištění obsazení směn včetně práce s docházkovým systémem - Kontrola kvality výroby - Spolupráce při zavádění a dodržování průmyslových metod inženýrství ve výrobě - Zodpovědnost za využití pracovní doby zaměstnanců, dodržování pořádku na pracovišti PROFIL KANDIDÁTA - SŠ technického směru - Praxi na pozici mistra nebo vedoucího týmu ve výrobní společnosti - Znalost metod průmyslového inženýrství - Organizační a komunikační dovednosti - Samostatnost, spolehlivost NABÍZÍME - Zázemí stabilní a prosperující společnosti s možností profesního růstu - Zajímavé platové ohodnocení - Měsíční, čtvrtletní a roční odměny - Benefity: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací program a další

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému