Operátor call centra s polštinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor call centra s polštinou.

Místo výkonu: Ostrava - město. Kontakt: kontakt. -zaslat CV s názvem pozice. Slovem i písmen polský jazyk. Pro mezinárodní společnost působící v oblasti devizových a kapitálových trhů hledáme energické POLSKY hovořící (rodilé mluvčí) prodejce - operátory/ky. POPIS POZICE - volání potencionálním klientům na základě jejich předchozího kliknutí na reklamu - stresově náročná pozice - kladen důraz na "vyburcování" k co nejlepším výkonům - motivací je vysoké platové ohodnocení - na začátku si projdete zaškolením - předchozí zkušenost není nutná, je však výhodou - hledáme dravé lidi, kteří dokáží zaujmout PROFIL KANDIDÁTA - výbornou znalost polského jazyka slovem i písmem podmínkou - dobrou uživatelskou znalost MS Office - otevřenost, komunikativnost a dobré organizační schopnosti - flexibilitu a zvládání stresových situací - odpovědný přístup k řešeným problémům NABÍZÍME - vysoké platové ohodnocení závislé na Vaší efektivitě - motivační soutěže - zkušenost z obchodní pozice - možnost kariérního postupu

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému