Pracovník/ce vnitřní poštovní služby podatelny OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Z + M Partner, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci vnitřní poštovní služby - pracovník/ce vnitřní poštovní služby podatelny ozp.

Jde o chráněné vymezené místo pro osoby se zdravotním postižením! Hledáme pracovníka/ci na podatelnu poštovních zásilek. Náplní práce jsou pochůzky (2 firmy denně) pro poštovní zásilky, obchůzky pošt, zpracování zásilek - práce s frankovacím strojem, práce s PC. Jedná se převážně o jednoduchou administrativní práci spojenou s pohybem. Požadujeme: - dobrou pohybovou zdatnost - zodpovědnost, pracovitost - základy práce na PC - řidičský průkaz sk. B - vlastní auto výhodou Nabízíme: - poloviční úvazek 4hod/denně - směny 12 - 16hod - mzda 65 Kč/hod - po zapracování prodloužení smlouvy - nástup možný: ihned V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: kontakt. Do předmětu emailu uveďte pozici, o kterou se ucházíte. Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z+M Partner, spol. s r.o., IČ: 268 43 935, souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou".

Společnost

Z + M Partner, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Valchařská 3261, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Z + M Partner, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Z + M Partner, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému