Revizní technik/čka vyhrazených technických plynových zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OKIN GROUP, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Revizní technici v elektrotechnice a energetice - revizní technik/čka vyhrazených technických plynových zařízení.

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj 1. kontakt e-mailem: kontakt Náplň práce: REVIZNÍ TECHNIK VYHRAZENÝCH TECHNICKÝCH PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ Pro naší zakázku v Moravskoslezském kraji hledáme zkušeného Revizního technika vyhrazených technických plynových zařízení. OKIN výzva znamená: Odpovědnost za zajišťování činností souvisejících s revizemi Příprava podkladů a realizaci revizí Kontrola plnění nápravných opatření ze závěrů kontrol a revizí Kontrola plánů revizí a dbaní na dodržování předepsaných lhůtníků Revize a kontroly VTZ a PBZ OKIN tým zaujme: SŠ vzdělání s maturitou Osvědčení TIČR na revize VTPZ rozsah f,g Osvědčení PPU - Dunamenti, HILTI, INTUMEX, PROMAT Osvědčení PPK - TGL, TROX, KOVONA, TROGES,ROX, La Prometal, IMOS-PKI Osvědčení Hydranty OKIN naplní vaše očekávání: Seberealizace napříč dynamicky se rozvíjející silnou společností Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti Odpovídající zaškolení a maximální podporu týmu Motivující finanční ohodnocení Termín nástupu: ihned, dohodou Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na sportovní aktivity

Společnost

OKIN GROUP, a.s.

Lokalita pracoviště

Českobratrská 3321, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Revizní technici v elektrotechnice a energetice

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OKIN GROUP, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OKIN GROUP, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému