Prodavač/ka / pokladní pro prodejnu se smíšeným zbožím

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CNL & PRESENTE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači smíšeného zboží - prodavač/ka / pokladní pro prodejnu se smíšeným zbožím.

POZICE JE URČENÁ POUZE PRO OZP Registrace uchazečů: osobně v agentuře CNL&Presente nebo zasláním životopisu na email: kontakt. Nástup po domluvě. Místo výkonu práce: ExpresStore, Nádražní 9, Plzeň - prodejna se smíšeným zbožím. Odpovědnost za doplnění a prezentaci zboží, odpovědnost za správné označení cen zboží, provádění pokladních transakcí, hmotná zodpovědnost. Požadujeme: orientace na zákazníka, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost práce ve stoje, v pohybu, příjemný vzhled a vystupování. HPP na dobu určitou s možností prodloužení, dvousměnný provoz - směny 8 hodin - možnost domluvy pracovní doby. 90,-- Kč čistého / hod.

Společnost

CNL & PRESENTE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kalikova 298, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači smíšeného zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CNL & PRESENTE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CNL & PRESENTE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému