Řidič mezinárodní kamionové přepravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MOSS logistics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidič mezinárodní kamionové přepravy.

Místo výkonu práce: Pávovská 73, Jihlava. ŘP skup. C + E, digitální karta, profesní průkaz lze získat zvolenou rekvalifikací na ÚP. Samostatnost, odpovědnost, praxe, odolnost vůči stresu, při nástupu přidělení kamionu značky Volvo. Práce ve stabilní společnosti, motivační odměnový systém, zvyšování základní mzdy, zaměstnanecké benefity (posilovna, zvýhodněné tarify, právní služby, péče o zdraví pro naše zaměstnance aj.), odměnový systém dle odpracovaných let. Kontakt telefonicky od 8:00 do 15:30 hod., popř. emailem

Společnost

MOSS logistics s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pávovská 3136, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MOSS logistics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MOSS logistics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému