Administrativa

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Walpesa s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativa. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

Místo výkonu práce: Čiklova 636/11, Praha 2 Kontakt: kontakt, kontakt pasivní angličtina Pracovní náplň - vytváření nabídek a spolupráce v rámci projektu - tvorba marketingové strategie, inovativní a kreativní marketing, kontakt s VIP klientelou - vizualizace propagačních letáků a předmětů - příprava a koordinace propagačních akcí (společenské, kulturní, vzdělávací a sportovní) - aktivní komunikace s klienty - denní komunikace s dodavateli, vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání smluv - ucelená správa jednotlivých dodavatelů i odběratelů - fakturace, objednávky, vyřizování dodávek a další - tvorba rozpočtu, vlastní samostatná realizace - administrace produktových databází a informací na webu - aktivní spolupráce na vývoji a automatizaci IT systému - realizace nových registrací - komunikace a péče o zákazníka – telefonická, emailová

Společnost

Walpesa s.r.o.

Lokalita pracoviště

Čiklova 636, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Walpesa s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Walpesa s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému