Do našeho týmu hledáme řidiče pro mezinárodní kamionovou dopravu ,která má bohaté zkušenosti vice než 10 let v oboru dopravy.Vlastníme více než 90 vozů,kde převážnou čast tvoří vozy značky Marcedes Benz Actros mega space,dále pak vozy Scania top line a Volvo.Naší hlavní cílovou destinací je Španělsko

Řidič MKD

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Jsme dopravni společnost která ma stabilní zázemí,slušný vozový park a dobré platové podmínky. Pravidelný měsíční příjem,který jse pohybuje od 40 000kč do 45 000kč,dále naše firma nabízí služební telefon s mněsíčním kreditem 500kč pro osobní spotřebu,možnost zajištění firemního auta na odvo

Do našeho týmu hledáme řidiče pro mezinárodní kamionovou dopravu ,která má bohaté zkušenosti vice než 10 let v oboru dopravy.Vlastníme více než 90 vozů,kde převážnou čast tvoří vozy značky Marcedes Benz Actros mega space,dále pak vozy Scania top line a Volvo.Naší hlavní cílovou destinací je Španělsko . Pravidelný měsíční příjem,který jse pohybuje od
40 000kč do 45 000kč,dále naše firma nabízí služební telefon s měsíčním kreditem 500kč pro osobní spotřebu,možnost zajištění firemního auta na odvoz domů,zajištění ubytování zdarma,prémie za čistotu vozu,,individualní přístup ke každému řidiči.

Společnost

Akver s.r.o

Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Nádražní 61, 36005 Karlovy Vary (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Doprava a logistika
Profese: Řidič mkd
Alternativní názvy profese: Řidič

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Mobilní telefon

Ostatní

  • Hodně cestování autem
  • Kolektiv 30-40let
  • Vhodné pro seniory 50+
  • Klouzavá pracovní doba

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
  • C+E - nákladní automobily s přívěsem
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Akver s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Akver s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému