Operátor call centra prodeje služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STABIL ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor call centra prodeje služeb. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

Místo práce: Lidická č.p. 702/23, Brno. Kontakt:kontakt -zaslat CV. Přijmeme zaměstnance na Hpp pro navolávání klientů. Nabízíme: pevná pracovní doba Po-Pa., pevný plat + bonusy. Nástup možný ihned.

Společnost

STABIL ENERGY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lidická 702, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STABIL ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STABIL ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému