Směnárník,pokladník,obsluha směnárny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROEXCHANGE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pokladníci ve finančních institucích - směnárník,pokladník,obsluha směnárny.

Místo výkonu práce: Praha, Střelničná ul., 2270/46, Praha 8 (Kaufland - Praha - Prosek) První kontakt: e-mailem: kontakt Požadavky: obsluha PC, trestní bezúhonnost, ŘP - B, praxe v oboru vítána, (hotovostní přepážka, banka), životopisy, prosíme - e-mailem na kontakt

Společnost

EUROEXCHANGE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Střelničná 2270, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROEXCHANGE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROEXCHANGE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému