Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HALVASS - 61 v.o.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov - dělníci v oblasti výstavby budov.

Místo výkonu: hl. m. Praha Kontaktní osoba: Halyna Pyndzyn, tel.: kontakt(7:00 - 19:00), e-mail: kontakt, osobně na adrese Fričova 892/13, Praha 2 - PÁTEK od 14:00 do 16:00 hod. Práce jsou fyzicky náročné a proto vyžudejeme dobrý zdravotní stav, schopnost práce ve výškách a nad hloubkou, souhlas s pracovními cestami.

Společnost

HALVASS - 61 v.o.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Dělníci v oblasti výstavby budov

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HALVASS - 61 v.o.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HALVASS - 61 v.o.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému