ZÁMEČNÍK/-CE, OBRABĚČ/-KA KOVŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mádle-kovo-elektro s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům - zámečník/-ce, obraběč/-ka kovů.

ZÁMEČNÍK/-CE, OBRABĚČ/-KA KOVŮ V případě zájmu volejte na tel.: kontaktp. Mádle nebo pište na e-mail: kontakt Požadujeme manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost za odvedenou práci. Vyučení v oboru nebo v příbuzném oboru výhodou, svářecí průkaz CO2 výhodou. Náplní práce jsou práce na poloautomatickém soustruhu, univerzální fréze, vrtací fréze. Nabízíme mzdu 100-110 Kč/hod, pracovní poměr na dobu určitou - 12 měsíců s možností prodloužení, nástup možný dle dohody, vhodné i pro absolventy.

Společnost

Mádle-kovo-elektro s.r.o.

Lokalita pracoviště

Konecchlumí 64, 507 05 Konecchlumí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nástrojař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mádle-kovo-elektro s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mádle-kovo-elektro s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému