Recepční - noční recepční

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LS ROYAL Mariánské Lázně a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - recepční - noční recepční.

Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Mzdové ohodnocení: uvedená mzda obsahuje základní mzdu a příplatky dle zákoníku práce (k této mzdě jsou ještě vypláceny variabilní složky - prémie dle výsledku hospodaření a další příplatky dle vnitřního předpisu společnosti). Pracovní doba: Po-Ne dle plánu směn (12-ti hodinové směny, krátký x dlouhý týden, 19:00-7:00 h). Požadujeme: organizační a komunikační schopnosti, příjemné jednání a vystupování, časová flexibilita, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost práce na PC, znalost NJ, RJ a AJ vítána, praxe v oboru vítána. Nabízíme: silné zázemí stabilní české společnosti, motivační finanční ohodnocení, možnost seberealizace a odborného vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (pí. Forstnerová na tel. č. kontaktnebo pí. Langerová na tel. č. kontakt, volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem (kontakt nebo kontakt).

Lokalita pracoviště

Lesní 345, 353 01 Mariánské Lázně 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LS ROYAL Mariánské Lázně a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LS ROYAL Mariánské Lázně a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému