Skladník dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ELKOV elektro a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník dělník.

Společnost ELKOV elektro, a.s. hledá zaměstnance na pozici Skladník manipulant. Jedná se o 12-ti hodinové noční směny, začátek směn v 18.00 hod., víkendy volné (pouze 1x za 14 dní neděle od 18.00 hod.). Práce jeden týden neděle, úterý, čtvrtek a druhý týden pondělí, středa (noční směna) a pátek (denní směna) Náplň práce: Vychystávání materiálu ze skladu Manipulace se zbožím Kontrola vychystaného materiálu Požadujeme: SOU nebo SŠ elektrotechnického směru Základní znalost elektrotechnického materiálu VZV výhodou Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti Výborné mzdové ohodnocení Zaměstnanecké výhody Možnost profesního růstu Zavedený systém vzdělávání V případě zájmu Vás prosíme o zaslání profesního životopisu na email : kontakt. V případě, že se Vám do 30 dnů od zaslání životopisu neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali našim požadavkům. Děkujeme Vám za pochopení. BEZ DOPORUČENKY a první kontakt pouze e-mailem.

Společnost

ELKOV elektro a.s.

Lokalita pracoviště

Kšírova 701, 619 00 Brno 19 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Noční provoz

Datum nástupu

4.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELKOV elektro a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELKOV elektro a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému