Stavební dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TECHNICKÉ MONTÁŽE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov - stavební dělník.

Místo výkonu: hl. m. Praha, celá ČR Kontaktní osoba: Petr Malafa, tel.: kontakt, Michal Slifka, tel.: kontakt. UCHAZEČI NEJPRVE NAPSAT E-MAIL ČI TELEFONICKÝ KONTAKT. Fyzicky náročná práce. Požadujeme: flexibilitu a pracovitost, řidický průkaz skupiny B, ochotu cestovat po celé ČR.

Společnost

TECHNICKÉ MONTÁŽE s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Dělníci v oblasti výstavby budov

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TECHNICKÉ MONTÁŽE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TECHNICKÉ MONTÁŽE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému